Telekommunikációs munkatárs

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WINDOWS MS OFFICE WORD SQL
  • Módszertan és szoftverek

    • Excel
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Megbízónkhoz keressük új kollégájukat Budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • A hivatali mobiltelefon-előfizetésekkel kapcsolatos ügyintézése a szerződött szolgáltatókkal
  • új mobiltelefonok és tartozékok beszerzése, mobiltelefonokkal kapcsolatos beállítások, mentések, kisebb javítások elvégzése, felső vezetők mobilkészülékei telefonkönyveinek szinkronizálása különböző típusú készülékekről
  • Hivatali és dolgozói kedvezményes díjcsomagok átírásának előkészítése
  • Meghatalmazások és előfizető változás dokumentumainak elkészítése
  • Hivatali mobiltelefonok havi számlázásának elkészítése, a számlázó rendszer karbantartása
  • A készülékek eszközmozgásának ügyintézése, nyilvántartása, adatbázis karbantartása
  • Mobilkommunikációs eszközök nyilvántartásának napra készen tartása
  • A munkatársak hivatali készülékekkel történő ellátása, az eszközök kiadása, visszavétele
  • Mobiltelefon előfizetéses flotta üzemeltetése, előfizetések kezelése (új előfizetők szolgáltatással ellátása, régi előfizetők szolgáltatásainak megszüntetése vagy átadása, hívószám tulajdonjog váltások kezelése, számlák kezelése, előfizetői számlabontások)
  • Híváslisták kezelése, hívásforgalmi adatok elemzése
  • Külföldi vezetékes telefóniával kapcsolatos ügyintézés
  • Informatikai készletraktár kezelése, nyilvántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Naprakész mobilkommunikációs ismeretek
  • Mobilbiztonsági és mobiltávközlési technológia fejlődésének követése
  • Windows és az MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Megbízhatóság, elhivatottság, lojalitás
  • Önálló munkavégzés, csapat irányítás képessége
  • Csapatszellemben történő munkavégzés képessége
  • Elhivatottság, lojalitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Stabil munkahelyi háttér
  • Fiatalos csapat
  • Megbecsülés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • Windows Server biztonság- és tanúsítványkezelés
  • Kiszolgáló- és tárolóhardverek
  • MS Exchange Server
  • MS SQL Server
  • Legalább középfokú végzettség és szakirányú képesítés
  • Precizitás, szabálykövetés
  • Jó szervezőkészség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Telekommunikáció

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott