Telefonos ügyintéző

  • Cég neve

    CALLFACTORY Kft.

  • Munkavégzés helye

    4024 Debrecen, Vármegyeháza utca 5.

  • Fizetés

    Bruttó 360e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfélszolgálat (bejövő hívások fogadása és elektronikus megkeresések kezelése)

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélorientált személyiség
  • Gyors, pontos és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Román nyelvtudás
  • Call centeres tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Alapbér + Jutalék ~ Bruttó 360.000-500.000 Ft
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • 8 órás műszak
  • Kiszámíthatóság
  • Rugalmas munkavégzés
  • Műszakolás
  • Képzések, szakmai segítségnyújtás
  • Útiköltség-támogatás
  • Modern, jól felszerelt, könnyen megközelíthető, központi helyeken fekvő irodák
  • Teljesítményorientált bérezés
  • Előrelépési lehetőség
  • Céges rendezvények

És még mit kínálunk?
Odafigyelünk a családodra, és arra is, hogy pihend ki magad, ha úgy érzed, arra volna szükséged. Ünnepi rendezvényekkel, „teaházakkal”, fánkozással és egyéb közös élményekkel segítjük a munkán kívüli kikapcsolódást.
Tudjuk, a „fiatalos csapat” elcsépelt közhelynek tűnik, de csak addig, amíg nem ismersz meg minket! Mi tényleg azok vagyunk. Adj egy esélyt magadnak és nekünk a „Jelentkezem” gombra kattintva, majd csatold fényképes önéletrajzodat!

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Sikeres call centerként a minőségi ügyfélkapcsolat-tartás a legfontosabb számunkra. Munkánkat nagy alapossággal, pontossággal végezzük. Megbízóink számára munkatársaink megbízható szaktudásával és az ügyfélszolgálati munkához való korrekt hozzáállásával, modern eszközparkkal és kiváló munkahelyi környezettel nyújtjuk az elvárható maximumot.