Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Nyíregyháza)

  • Cég neve

    Medicover Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfelek tájékoztatása a szolgáltatásokkal kapcsolatosan
  • Telefonos kapcsolattartás az új és meglévő Medicover szerződött partnerekkel
  • Az ügyfelektől érkező kérdések/kérések megválaszolása, időpontok foglalása
  • Ügyfélkérések egyeztetése a társosztályokkal
  • Pácienskezeléssel járó adminisztráció pontos vezetése

Elvárások

  • Ügyfélkapcsolat tartásban szerzett 1-2 éves tapasztalatot
  • Középfokú végzettséget
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
  • Excel program magabiztos használatát
  • Kiváló kommunikációs és szervező készséget
  • Ügyfélközpontú gondolkodást
  • Konfliktuskezelési készséget

Előnyt jelent

  • Erős társalgási szintű angol nyelvtudást szóban és írásban, (külföldi páciensekkel történő kommunikációhoz)

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőséget
  • Medicover biztosítási csomagot

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje el a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.