Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    EU-DiákOK Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Telefonos segítségnyújtás az ügyfelek számára,
- Ügyfelek felmerülő káreseményeinek felvétele, problémájuk megoldása,
- Autómentés szervezése; csereautó biztosításának menedzselése; szállás-, szakember megszervezése; egyéb vészhelyzetek megoldása (automotive).
- A megoldandó káreseménnyel együtt járó adminisztráció elvégzése.

Elvárások

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, aktív (vagy passzív, ha 25 év alatti a diák) formában
aktív
- Kommunikációs szintű (legalább B2-es) angol nyelvtudás; plusz nyelv ismerete előny
- Megbízhatóság, jó kommunikációs készség, talpraesettség, segítőkészség, ügyfél- vagy vendég-orientált hozzáállás
- Havi 100-120 óra teljesítése a nyári időszakban, havi 2-3 éjszakai és hétvégi műszak vállalása 4-6-8 órában

Előnyt jelent

- Hasonló területen szerzett munkatapasztalat (call center, ügyfélszolgálatos munkakörök)/ vendéglátásban, eladói munkakörben elsajátított gyakorlat

Amit kínálunk

- Hosszútávú munkalehetőség, fiatalos pörgős csapat, céges rendezvényeken, csapatépítőn való részvétel,
- Rugalmas munkaidő, előrelépési lehetőség, trainingeken való részvétel,
- Betanuláshoz szükséges oktatóanyagok és mentor biztosítása,
- Gyümölcs kedd, szezonális ajándékok, szezonális bónusz, ajánlási rendszer (bring a friend),
- Hosszútávon önálló munkavégzés esetén alkalmi jelleggel Home Office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Partnerünk nemzetközi biztosítóként tevékenykedik, ügyfeleinek személyre szabott biztosítási csomagokat nyújt, baleset, káresemény esetén segítségnyújtáshoz kapcsolódó operatív feladataiban vesz részt.

A jelentkezés gombra kattintva friss önéletrajz feltöltése mellett!