Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    BestByte Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Frangepán utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő és jövőbeni ügyfeleink Call Centerünkben történő kiszolgálása (bejövő hívások fogadása és kimenő hívások – visszahívás és hideg hívások),
    • Ügyfelek telefonos érdeklődéseinek, megrendeléseinek kiszolgálásában nyújtott támogatása belföldön;
  • Termékeink ajánlása, igényfelkeltés, rendszerben való rögzítése,
  • Teljes körű tájékoztatás nyújtása az ügyfélkiszolgálás során,
    • Együttműködés a back office-al,
    • Felmerülő reklamációk, panaszok kezelése telefonon és e-mailben;
    • A munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása;
    • Gyors és precíz problémamegoldás szem előtt tartva az ügyfélelégedettséget

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, pontosság, a munkakörhöz kapcsolódóan tanulási hajlandóság
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodás
  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)

Előnyt jelent

    • Telefonos ügyfélszolgálati munkakörben szerzett minimum egy éves szakmai gyakorlat
    • Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Intenzív termék alapképzés a belépést követően, majd rendszeres továbbképzések segítik a mindennapi munkát
  • A hívás indítást és fogadást komplex mentorálási, és oktatási folyamat előzi meg
  • A teljes munkavégzés során folyamatos szakmai és emberi támogatást nyújtunk munkatársainknak
    • Jó csapat, kellemes munkakörnyezet és légkör
    • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
    • Határozatlan idejű munkaszerződés

Céginformáció

A BestByte Kft. egy dinamikusan növekvő, 100 százalékban magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat, amely immár 15 éve a műszaki kereskedők piacának meghatározó szereplője. 16 áruházunkkal, dinamikusan növekvő webáruházunkkal és partnerhálózatunkkal kihívásokkal és sikerekkel teli munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek.
Legyél Te is az ország egyik meghatározó országos műszaki kereskedő lánc fiatalos, lendületes csapatának tagja!

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz feltöltésével és bérigény megjelöléssel, valamint a jelentkezem gomb megnyomásával lehet.