Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    Aesthetica Orvosi Központ

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 76.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a betelefonáló páciensek tájékoztatásában
  • időpontfoglalásban a páciensek igényeinek megfelelően
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásában
  • beérkező telefonhívások kezelésében, magyar és angol nyelven

Elvárások

Téged keresünk, ha egy családias, pörgős csapatban szeretnél dolgozni, színvonalas munkakörnyezetben. Önállóan tudsz dolgozni, van 1-2 éves releváns tapasztalatod, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel. Kihívást látsz egy középnagyságú szervezet telefonos ügyfélszolgálati tevékenységének elvégzésében. Újító személyiség vagy, emellett a monotonitást is jól bírod, empátiával fordulsz mások felé, biztonságra és szervezett munkavégzésre vágysz. A munkatársak igényeihez rugalmasan alkalmazkodunk, cserébe rugalmasságot kérünk tőled is.

Amit kínálunk

  • alkalmazotti munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • kiszámítható munkabeosztás
  • szabad hétvégék
  • könnyen megközelíthető, modern irodaház
  • családias légkör, támogató vezetők, jó hangulatú munkahely
  • azonnali kezdés
  • hideghívások nincsenek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

AMIT ÉRDEMES RÓLUNK TUDNI:
Dinamikusan fejlődő magán-egészségügyi központunk több, mint két évtizedes nemzetközi háttérrel rendelkezik. Tíz éve nyújt kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat esztétikai, szépészeti és egészségügyi területen. Küldetésünk a páciensek életminőségének javítása. Mindezt professzionális orvosi háttérrel, empatikus hozzáállással és egyedülálló berendezésekkel. Fontosnak tartjuk a folyamatos képzést és fejlődést.
Munkatársaink szerint azért érdemes nálunk dolgozni mert…
„Ha olyan munkahelyen szeretnél dolgozni, ahol jó csapat van, ahol családias és vidám a légkör, szabad minden hétvégéd, megbecsülik és elismerik (anyagilag is) a munkádat, akkor gyere hozzánk dolgozni!”
Zsuzsi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.