Telefonos Ügyfélkapcsolati Munkatárs

  • Cég neve

    neXus Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 48-52.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 550e Ft havi bér Nettó 35e - 200e Ft havi mozgóbér Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Számítógépes Telefonos Szoftverrel történő ügyfélmegkeresés
  • Alapvető számítógépes tudást igénylő rendszer használat
  • Napi szintű kapcsolattartás közvetlen felettessel
  • Napi és heti szintű riportok elkészítése
  • Meetingeken való részvétel
  • Képzéseken való részvétel
  • Potenciális ügyfelek felkeresése
  •  Egészségügyi biztosítás, Gyermekjövő -, Nyugdíjbiztosítás a fő profil, amelyhez a megfelelő szakmai képzéseket biztosítjuk.

Elvárások

  • Elsősorban 8 órás munkavállalókat keresünk
  • Legyen kiváló a kommunikációs, kifejezőkézséged
  • 1-2 éves tapasztalat telemarketing vagy telefonos értékesítés területén
  • Rendelkezzél legalább középfokú végzettséggel
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office-t
  • Határozott, céltudatos hozzáállás
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Nyitott, megbízható jellem

Előnyt jelent

  • Diploma előnyt jelent
  • 3 évnél több telemarketinges vagy telefonos értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Európai színvonalú alapfizetést valamint karrierutat
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony nettó 350 000 Ft Alapbér
  • Bónusz rendszer, melynek skálája nettó 35 000 Ft és nettó 200 000 Ft között mozog havonta
  • Egyéni célkiírások, melyek teljesítése esetén extra bónusz érhető el a havi bónusz rendszeren felül
  • Előrelépési lehetőség, mely az alapfizetés emelkedését is jelenti természetesen
  • Szabad hétvégék, A+ Irodaház, étteremmel, büfével, mélygarázzsal, korlátlan kávéval, irodai székmasszázzsal

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

N E X U S  Hungary Kft. célkitűzése, hogy Magyarország meghatározó marketing kommunikációs cégévé váljon, mely alapvetően a biztosítói szakmát szolgálja ki, piackutatással, piaci igények felmérésével, tanácsadással. Cégünk központja 1087 Budapest, Könyves Kálmán Krt. 48 - 52., ahova terveink szerint 6 fő új munkatársat integrálunk a következő negyedévben. Hiszünk abban, hogy ne csak a munkahelyi környezet legyen elegáns és magas színvonalú, hanem a légkör is, ügyelünk arra, hogy a jelöltek a jelenlegi 12 fős csapatba a legkönnyebben beintegrálhatóak legyenek. Alapvetően fiatalos, vidám csapat vagyunk, akik nem csak dolgozni szeretnek együtt, hanem munkaidőn kívül is különböző csapatépítő programokon részt venni.
Hosszútávon gondolkodó munkatársakat keresünk, akik szeretnének folyamatosan fejlődni és szakmailag előrelépni a ranglétrán.

Fényképes Szakmai Önéletrajz csatolása a "Jelentkezem" gombra kattintva.