A REZSINULLÁZÓ Kft. és az SG Cégcsoport /rezsinullazo.hu; sg-tech.hu/
Piacon egyedülálló, komplex lakossági és vállalkozásfejlesztési energetikai és pályázati szolgáltatásokat nyújt.
Dolgozz a megújuló energia dinamikusan fejlődő üzletágában!

Részmunkaidő, piacon egyedülálló termék, versenyképes jövedelem? Akkor légy az SG Cégcsoport Ügyfélszolgálati Részlegének Munkatársa! A piacon egyedülálló sláger termék  - országos komplex energetikai és finanszírozási program – több milliárd uniós pályázati támogatás cégeknek és a lakosságnak!
Keress velünk sok pénzt! Megtanítjuk, hogyan teheted meg nálunk. A háttér adott!

Munkatársat keresünk

Telefonos tanácsadó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő vállalkozói ügyfelekkel (ügyvezetőkkel) történő egyeztetés, vállalkozásfejlesztés, pályázati, főleg energetikai projektek kapcsán
  • Az SG Cégcsoport és a Rezsinullázó Kft. komplex energetikai, finanszírozási és kivitelezési szolgáltatás iránt érdeklődő ügyfélkörének bővítése, telefonon a budapesti Corvin Negyedben lévő központi irodájában, meglévő és működő módszertana alapján;
  • Online előzetes igényfelmérő adatlapok kitöltése;
  • Érdeklődő ügyféllel történő időpont-egyeztetés személyes konzultációra a Projektkoorinátorok részére;
  • Bejövő ügyféligények kezelése, ügyféltanácsadói feladatok ellátása;
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • Oktatásokon való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 1 éves személyes, vagy telefonos tanácsadói / értékesítési tapasztalat;
  • Vállalkozásvezetőkkel történő telefonos tárgyalásban szerezett rutin;
  • Lendületes, motivált és magas szintű kommunikációs képesség;
  • Legalább középfokú végzettség;
  • Nyitottság új tudásanyag elsajátítására az energetika és megújuló energiaforrások terén;
  • Határozott, de megnyerő egyéniség;
  • A kitűzött célokért hajlandó az átlagosnál többet tenni;
  • Csapatjátékos.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Sales múlt , korábbi vállalkozásfejlesztési, pályázati tanácsadói munkakör, telefonos üzletkötői múlt.

Amit kínálunk:

 - 6 órás munkaidő (9-15:30)
 - versenyképes, stabil bejelentett bér
 - bónuszok és jutalékok
 - családias munkaköri légkör
 - színvonalas irodai környezet
 - 3-as metró 2 percre
 - fizetett szabadnapok
 - fejlődési lehetőség a megújuló energia üzletág területén
 - új szakma elsajátításának lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1096 Bp, Angyal utca 26. 4/41

Kérjük, jelentkezzen fényképes önéletrajzával e-mailben.