Swing-Medic Kft.
Swing-Medic Kft. egészségügyi szolgáltatásokkal és optikai cikkek forgalmazásával foglalkozó cégünk keresi
Hosszútávra keressük

Telefonos értékesítőnket!

Feladatok:

  • szűrő vizsgálatok otthonról történő telefonos megszervezésére (meglévő adatbázisból)
  • szolgáltatásaink telefonos kiajánlása, a bemutatkozó anyag kiküldése,
  • fogadókészség esetén időpont egyeztetése

Elvárásaink:

  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Kifejezetten előny:

  • budapesti illetve Pest megyei lakhely

Amit ajánlunk:

  • home office keretein belül, meglévő adatbázisból történik a munkavégzés
  • kötetlen munkaidő (rugalmas, megegyezés szerint)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Online értékesítés
  • Telefonos értékesítő
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye