Ha rugalmas beosztásban dolgoznál, ezt a pozíciót Neked találtuk ki!

Telefonos értékesítő munkatárs

(4, 6 vagy 8 órában)

Feladataid lesznek:

  • Meglévő ügyfélkör felkeresése igényfelmérés és értékesítés céljából
  • Új termékek ismertetése, ajánlása
  • A feladatkörhöz tartozó teljeskörű adminisztrációs tevékenység ellátása

Elvárásaink veled szemben:

  • Rendelkezz kiváló kommunikációs készséggel
  • Stabil számítógépes ismerettel
  • …és nyitott, pörgős személyiséggel.

Amiért érdemes minket választanod:

  • 4, 6 vagy 8 órás munkavégzést biztosítunk rugalmas beosztásban a Te igényeidhez igazodva
  • Nálunk csak hétköznap kell dolgoznod
  • Bejelentett fix alapbérrel és motiváló jutalékkal számolhatsz nálunk
  • Hosszútávú munkalehetőséget nyújtunk egy stabil cégnél
  • Szerethető Munkahelyek Díjat nyertünk 2019-ben
  • Nálunk minden hónapban meglepetés várja a kollégákat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1134 Tüzér utca 39.

Pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva tudod nekünk elküldeni önéletrajz csatolásával.

Jelentkezésed elküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy a Protocall 2009 Kft. az álláspályázatoddal összefüggő személyes adataid - a kiválasztási folyamathoz tartozó kapcsolattartás, illetve a munkaerő kiválasztásának céljából kezelje. Tájékoztatunk, hogy az állás betöltése esetén az adatok törlésre kerülnek.