NKM Energia Zrt.

Telefonos értékesítési csatorna menedzser

Az új munkatárs kiemelt feladatai:

  • A telefonos értékesítési csatorna teljeskörű menedzselése.
  • Folyamatosan nyomon követi a telefonos értékesítési csatorna eredményességét, irányítja a szükséges beavatkozások megtételét.
  • Javaslatot tesz a jutalékrendszerre, ösztönzőrendszerre, motivációs programra.
  • Telefonos értékesítési terület fejlesztési programjában aktívan részt vesz, együttműködve az érintett tagvállalattal és szakterületekkel.
  • A telefonos rendszer használat hatékonyabb működésére javaslatokat fogalmaz meg.
  • Részt vesz az NKM Energia Zrt. lakossági termék portfólió értékesítési tervének összeállításában.
  • Értékesítési/értékesítés támogatási kapacitás tervezése és folyamatos nyomon követése.
  • Kampánymenedzsment és egyéb értékesítést támogató eszközrendszerek kialakítása társzervezetekkel szorosan együttműködve, illetve meglévő értékesítést támogató rendszerek továbbfejlesztése (üzleti specifikáció szintig) a lakossági termék portfólió hatékony értékesítése érdekében.
  • A termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos piaci visszajelzéseket ad a termékfejlesztés felé a jobb ügyfélismeret és ügyfélelvárások mélyebb megismerése céljából.
  • Célcsoport meghatározásban aktívan részt vesz.
  • Szorosan együttműködik a ’go to market’, kampánymenedzsment, adatelemzési, termékmenedzsment valamint üzemeltetési területekkel.

Akit keresünk:

  • legalább 5 év tömeges ügyfélszolgálaton vagy tömeges értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű használata
  • MS Excel haladó szintű ismerete és használata
  • SAP felhasználó szintű ismerete
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • ügyfélközpontúság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló elemzési készség
  • értékesítési szemlélet
  • projektmenedzsment, rendszerszemlélet
  • fejlett problémamegoldó képesség
  • prezentációs technikák ismerete
  • gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • VCC telefonos rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • határozott idejű munkaszerződés (2022. december 31-ig)
  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • kötetlen munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Telefonos értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.