Telebankár

  • Cég neve

    IDBC Creative Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    1038 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Telebankár

Partnerünk Magyarország leggyorsabban növekvő, digitális alkalmazások fejlesztésében élen járó bankja. Most személyesen is részese lehetsz a hazai bankpiac egy sikertörténetének!

Amit kínálunk

  • ​Versenyképes alapfizetés
  • Éves bónusz: 2 havi fizetés
  • Próbaidőt követően SZÉP Kártya
  • AYCM SportPass tagság
  • Bejárás támogatás
  • Saját étterem, bőséges választékkal és 10%-os kedvezménnyel
  • Jól felszerelt konyha, modern irodai környezet, közelben park, Duna-part (9. kerület)
  • Biciklitároló is áll rendelkezésre, de tömegközlekedéssel (busz, villamos, metró) is könnyen elérhető
  • Tervezhető munkaidő
  • Fiatalos, közvetlen csapat és támogató vezető

Főbb feladatok, munkák

  • A telefonon beérkező hívások kezelése és az ügyfelek pontos tájékoztatása, segítése
  • Főképp lakossági, kisebb részben a vállalati termékek és szolgáltatások ismertetése az ügyfelek részére
  • Telefonon megadott pénzforgalmi műveletekkel, számlanyitásokkal kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Video Bankos kapcsolattartás
  • Applikációs tesztelésekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Folyékony magyar nyelvtudás​
  • Több, mint fél éves tapasztalat call center, vagy ügyfélszolgálati feladatkörben
  • Vagy folyékony román nyelvtudás, vagy banki szakügyintézői, közgazdasági, pénzügyi végzettség, vagy banki, pénzintézeti tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Outlook és banki rendszerek ismerete