Az AndreasAgro Skandináv Zrt. immár 10 éve sikeres munkaerőpiaci résztvevőként biztosít folyamatos, elsősorban mezőgazdasági munkavégzési lehetőséget megfelelő tapasztalattal és angol nyelvtudással rendelkező munkavállalók részére Dániában.

Tehenész (Dániába)

Hirdetés szövege:

    Dán tehén farmokra keresünk mezőgazdasági tapasztalattal rendelkező munkaerőt. Kipróbálnád magad külföldön, de eddig nem mertél belevágni? Ne habozz, ha akár egy kicsit is beszélsz angolul, jelentkezz hozzánk, hiszen velünk rövid- és hosszútávra is vállalhatsz munkát külföldön. A szállás ingyenesen biztosított, a kiutazás megszervezésében segítünk!

    Feladatok:

    • az állatok ellátása, etetése
    • az állatok és az istálló tisztán tartása
    • kézi- és gépi fejés
    • kisborjak ellátása
    • elletés
    • körmölés
    • oltás
    • betegségek felismerése és gyógyszerezése
    • kisebb karbantartási- és felújítási munkák

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • alapfokú angol nyelvtudás
    • hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat, akár háztáji
    • gépi fejésben szerzett tapasztalat
    • hétvégi munkavégzés vállalása
    • kitartás, szorgalom
    • jó fizikum

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • szakmai végzettség
    • nagyüzemi tapasztalat
    • B jogosítvány

Amit kínálunk:

    • bérezés megegyezés kérdése, bérigénnyel várjuk a jelentkezéseket
    • túlóra lehetőséggel
    • bejelentett munkaviszony Dániában
    • ingyenes szállás, rezsi Dániában
    • dán SIM kártyát biztosítunk
    • teljes körű ügyintézés (adószám igénylés, adóbevallás elkészítése stb)
    • a kiutazás megszervezésében segítünk
    • 24 órás ügyfélszolgálatunk segíti a külföldi munkavállalóinkat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dánia