Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság logo

Technikus (vagy erősáramú, vagy magasépítő, vagy épületgépész)

  • Cég neve

    Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1135 Budapest, Szabolcs utca 37-43.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A KEF által üzemeltetett nyugat-magyarországi épületekben épület karbantartási, felújítási feladatok megszervezése, előkészítése, költségvetési kiírások készítése
  • Árajánlatok felülvizsgálata, megrendelések, szerződések előkészítése
  • Építészeti, gépészeti felújítási, karbantartási (köz)beszerzési eljárások lebonyolításához szükséges műszaki leírások előkészítése, részvétel a közbeszerzési eljárások lebonyolításában
  • Kivitelezési munkák szervezése, felügyelete, ellenőrzése, műszaki átadás-átvételi eljárások lebonyolítása, teljesítések és számlák igazolása
  • A munkákhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Javaslattétel a felújítási-, beruházási-, és költségvetési tervek készítéséhez és részvétel a tervezésben

Elvárások

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, a 68/2013. (XI.22.) NFM rendelet, valamint a Főigazgatóságnál hatályban lévő Kollektív Szerződés és a KEF szabályzataiban rögzített rendelkezések az irányadók. A kinevezésre a pályázat elbírálását követően kerülhet sor.

Pályázati feltételek:

  • Középfokú szakirányú végzettség/Technikusi végzettség
  • Haladó szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet

Elvárt kompetenciák:

  • Megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • Felelősségvállalás, felelősségtudat
  • Pontos, precíz, munkájára igényes munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség (műszaki)
  • Költségvetési intézménynél szerzett tapasztalat.
  • Irodaépületek üzemeltetésben, fenntartásában szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Csapatmunka
  • Szakmai kihívást jelentő feladatvégzés

Céginformáció

A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. - alapján pályázatot hirdet a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság Kormányzati Ingatlanüzemeltetési és Beruházási Igazgatóság  technikus (vagy erősáramú, vagy magasépítő, vagy épületgépész) munkakör betöltésére.

A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság (KEF) önállóan működő és gazdálkodó költségvetési szerv.

A költségvetési szerv feladatkörét a 250/2014.(X.2.) Kormányrendelet, illetve az alapító okirat határozzák meg.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Próbaidő: 4 hónap

A munkavégzés helye: 1135 Budapest, Szabolcs utca 37-43.

A pályázathoz csatolni kell:

  • a pályázó fényképes szakmai önéletrajzát, az elbírálásnál előnyt jelentő tényezők ismertetésével;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, vagy annak kiállítására tett kötelezettségvállalási nyilatkozat;
  • a végzettséget igazoló oklevelek másolatát;
  • a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát arról, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik;
  • a pályázó nyilatkozatát arra vonatkozóan, hogy a vagyonnyilatkozat tételi kötelezettségének eleget tesz sikeres pályázat esetén;
  • a pályázó nyilatkozata arra vonatkozóan, hogy a pályázat sikertelensége esetén hozzájárul önéletrajza zárt kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja:Az elbírálást követően azonnal.

A pályázatok benyújtásának határideje:2024.04.17

A KÖZIGÁLLÁSI PUBLIKÁLÁS IDŐPONTJA: 2024.03.27.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázati anyagokat a fent megjelölt tartalommal elektronikus úton, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, Jakab Tamásné humánpolitikai főelőadó nevére kérjük benyújtani.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.04.26