Team támogató

  • Cég neve

    OTP Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Bartók B. út 92-94.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Az OTP Bank Budapesti Régió Közép- és Nagyvállalati Területe

(1113 Budapest, Bartók B. út 92-94.)

munkakörbe keresi új csapattagját.

Leendő feladataid:

  • Egyedi passzív és aktív termékkondíciók engedélyeztetése, karbantartása;
  • Hitel/garanciakeretek terhére önállóan történő hitelfolyósítások és törlesztések, garancia kibocsátások ügyintézése;
  • ügyfél kommunikáció, egyeztetés ügyféllel, referensekkel, elemzőkkel, jogi, árazási és termékszakértői területtel, kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Hitelekkel és biztosítékokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása:
  • Ügyfél/ügylet/biztosíték adatok, rögzítése és karbantartása dokumentumok feltöltése a rendszerekbe, előszűrés, minősítés elvégzése, adatellenőrzés, értékbecslés megrendelése, stb.
  • Szerződéskötési, folyósítási és utólag teljesítendő feltételek teljesülésének ellenőrzése
  • Hiteldossziék kezelése, karbantartása
  • Biztosítéki nyilvántartásokkal (Földhivatal, HBNY, biztosítók) kapcsolatos ügyintézés;
  • Monitoring tevékenység ellátása, szükséges adatok beszerzése, rögzítése, feldolgozása, szükséges egyeztetések lebonyolítása;
  • Riportokhoz, hatósági megkereséshez szükséges dokumentumok összegyűjtése és átadása
  • Közép- és nagyvállalatok számlanyitásában, számlavezetéshez kapcsolódó egyedi megoldások kialakításában, egyedi számlaforgalmi megállapodások kezelésében való közreműködés, önálló munkavégzés

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • megtalálod a hangot az emberekkel
  • megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel rendelkezel
  • jó problémamegoldó-, együttműködési és alkalmazkodási képesség jellemez és fogékony vagy az újdonságok befogadására
  • képes vagy mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre

Előnynek tartjuk, ha:

  • rendelkezel  közép- és nagyvállalati banki területen szerzett tapasztalattal, és ismered az aktív és passzív banki termékeket
  • van tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudásod

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:

  • mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
  • innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk
  • támogatunk szakmai kiteljesedésedben
  • vár rád egy befogadó csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem
  • versenyképes bérezési rendszerünk van, ezen felül cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz, valamint egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot is biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Projektmenedzser