Tb ügyintéző

  • Cég neve

    Szegedi SZEFO zrt.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Tavasz utca 2.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 575e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részvétel a vállalati TB kifizetőhelyi feladatokban
  • Ellátások számfejtése, naprakész nyilvántartása, határozatok készítése
  • TB ellátások elszámolása
  • Területet érintő adatszolgáltatások, bevallások, statisztikák és jelentések készítése hatóságok és társosztályok felé
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, hatóságokkal és a társosztályokkal
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Feladatok önálló ellátása
  • Munkaviszony megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés

Elvárások

  • 3 év vállalati TB kifizetőhelyi szakmai tapasztalat
  • Nexon program felhasználói ismerete

Előnyt jelent

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés
  • Adó, TB, munkajogi jogszabályok naprakész ismerete és alkalmazása
  • MsOffice (Word, Excel) magabiztos használata
  • Szakirányú felsőfokú végzettség előny
  • Megbízható, alapos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bér megegyezés szerint

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet