SPS Germany GmbH Magyarországi Fióktelepe logo

TB ügyintéző

  • Cég neve

    SPS Germany GmbH Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    9777 Rábahídvég

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Vas megyei szolgáltatóközpontként több mint 25 éve vagyunk jelen a régióban. Rábahídvégről és Szombathelyről támogatjuk ügyfeleinket elsősorban HR szolgáltatásokban, dokumentumfeldolgozásban és adminisztratív feladatokban. Dinamikusan fejlődő, stabil svájci hátterünkkel és emberközpontú vállalti kultúránkkal Szerethető és Családbarát Vállalatként több, mint 400 főnek biztosítunk munkahelyet. Számunka nagyon fontos munkatársaink munkahelyi jól-léte, ezért bőséges béren kívüli juttatási csomagunkon kívül számos élményalapú programmal, rendezvénnyel is támogatjuk mentális, fizikális és közösségi jólétüket.

Miért jó nálunk dolgozni?

Mire számíthatsz nálunk?

  • Munkavégzés helye: Rábahídvég
  • Az éves munkaidőnk akár 40%-át is Home Office-ban tölthetjük
  • Fontos számunkra kollégáink egészsége, így az őszi, téli időszakban heti két alkalommal gyümölcsnapot tartunk, friss banán, narancs, alma, körte vár ránk
  • A mozgásról sem feledkezünk meg: A focizni szerető kollégáink örömére céges fociedzésre is van lehetőség Vasváron
  • Átlag feletti Cafeteria juttatásban részesülünk, amely 500.000-800.000 Ft-ig terjed
  • Céges buszjáratokat is biztosítunk mindkét telephelyünkre, a saját gépkocsival történő bejárást nettó 30 Ft/km összeggel támogatjuk

Milyen körülmények várnak Rád?

  • Rábahídvégi irodaházunk idilli zöld környezetben található, az épület előtti park padjain kollégáid társaságában élvezheted a napsütést

Miért lehet Neked izgalmas ez a lehetőség?

  • A szakmai fejlődés miatt egyet ígérhetünk, feladatban és fejlődési lehetőségben nálunk nem fogsz hiányt szenvedni
  • A csapat kiemelkedő, nálunk a támogató közeg és vidám hangulat mindig adott

Milyen feladatok várnak rád?

Mit fogsz csinálni?
A hozzád tartozó ügyfél részére társadalombiztosítási ügyintézői feladatokat látsz majd el:

  • TB ellátások számfejtését
  • Ellenőrzések, korrekciók hóközi kifizetéseinek intézését, valamint
  • Társadalombiztosítási ellátások, betegszabadság és apanap elszámolását, jogviszony ellenőrzést végzel

Téged keresünk, ha:

Mikor érdemes hozzánk jelentkezned?

  • Ha középfokú Bér- és TB ügyintéző (OKJ) vagy gazdasági végzettséggel és
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel
  • Pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • Megfelelő probléma megoldó készséggel rendelkezel
  • TB ügyintézőként vagy bérelszámolásban szerzett gyakorlat és angol nyelvtudás előnyt jelent

  • Miután beküldted az önéletrajzod, egy kiválasztási folyamat veszi kezdetét
  • Toborzási kolléganőnk fog keresni, ha a pályázói profilod megfelel a hirdetésben leírtaknak
  • A telefonos beszélgetést követően interjúra várunk, ahol leendő osztályvezetőddel is megismerkedsz
  • Az interjú mindig jó hangulatú, az a cél, hogy megismerhessünk Téged, illetve Te is minket

És kész is! Nem nyújtjuk el a kiválasztási folyamatot, több körre nem is kell számítanod, az interjúk után 2 héten belül pedig vissza is jelzünk Neked.
Mi pályakezdőként is várunk Téged!