TB ügyintéző és bérszámfejtő szakértő

  • Cég neve

    Hankook Tire Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rácalmás, Dunaújváros

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Felelősségteljes munkát szeretnél egy megbízható nagyvállalatnál?

Érdekel a bérszámfejtés világa?

Olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a szakmai, de az emberi kapcsolatok is fontosak?

Akkor ezt a pozíciót Neked találták ki!

Csatlakozz hozzánk és hozd ki a legtöbbet képességeiből a Hankook Tire Magyarország Kft. innovatív szemléletű, proaktív kultúrája segítségével!

Feladatok, amiben számítunk Rád:

  • A vállalat bérszámfejtési csoportján belül a társadalombiztosítás teljes körű, önálló ügyintézése
  • TB nyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Hatósági TB ellenőrzések során adatszolgáltatások, együttműködés a hatóságokkal
  • Egyéb bérszámfejtési és Cafeteria ügyintézési feladatok ellátása
  • Létszám, TB- és bérszámfejtési adatok szolgáltatása vezetőknek és társosztályoknak
  • Riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján
  • Kommunikáció a munkavállalókkal és a vállalat egyéb részlegeinek adminisztrátoraival

Amire szükséged lesz az eredményes munkádhoz:

  • Középfokú TB és bérszámfejtő végzettség
  • TB és bérszámfejtési területen szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • Excel magas szintű használata
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Következetesség
  • Megbízhatóság
  • Kitartás

Előnyt jelent a munkádhoz:

  • Angol nyelvtudás
  • NEXON ismerete
  • Fontos számodra a pontos munkavégzés, precizitás
  • Szeretnél új ismereteket elsajátítani és az innovatív megoldásokra is nyitott vagy
  • Csapatjátékos hozzáállásod van

Amiért érdemes minket választani:

  • Karrierlehetőség a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
  • Tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
  • Igény esetén ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel
  • Színes vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

Rácalmás / Dunaújváros

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el Europass formátumú önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.