Action Solutions Humán Szolgáltató Kft. logo

TB ügyintéző és Bérszámfejtő munkatárs

  • Cég neve

    Action Solutions Humán Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    1089 Budapest, Orczy út 6.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Elsősorban TB ügyintézés, ellátások igénylése, számfejtése a fő feladat
- Személyügyi adminisztráció naprakész vezetése
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel, problémák megoldása
- Egy új üzletág elsajátítása és ennek hatékony kommunikációja az ügyfelek felé
- Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, vonatkozó jogszabályi előírások teljesítése és ügyfél érdekek szem előtt tartása
- Hatósági ügyintézési felületeken való munkavégzés
- A területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése, gyakorlati alkalmazása

Elvárások

- Társadalombiztosítási szakelőadói végzettség
- Minimum 2-3 év TB ügyintéző szakmai tapasztalat
- Magas szintű kommunikáció és ügyfélkezelési képesség
- Magas szintű problémamegoldó készség
- Ügyfélorientált hozzáállás
- MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)
- Munkaügyi- és TB-jogszabályok naprakész ismerete

Előnyt jelent

- Angol nyelvismeret
- Budapesti vagy közeli lakóhely
- Irodai bejárás vállalása (heti 5 nap)
- Kisgyermekes anyukák jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

- Hosszú távú munkalehetőség
- Azonnali munkakezdés
- Fejlődési lehetőségek és szakmai előrelépés
- 8 órás munkavégzés irodai környezetben a Nagyvárad tér közelében
- Cég és ügyfelek általi elismerés és megbecsülés

Céginformáció

22 éves múlttal rendelkező Könyvelő és Adótanácsadói Iroda várja új munkatársát csapatába.
Csapatuk sikerét a személyes, irodán belüli összedolgozás, spontán helyzetekben gyors és összeadott tudásuk adja, így home office-ra nincs lehetőség.

A "Jelentkezés" gomb megnyomása után csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!