Távfelügyeleti ellenőr

  • Cég neve

    MNS VÉDELEM Kft.

  • Munkavégzés helye

    1147 Budapest, Csömöri út 120.

  • Fizetés

    Nettó 180e - 300e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Biztonságtechnikai rendszereket felügyelő távfelügyeleti ellenőr munkatársat keresünk átlag havi 120 órás részmunkaidőre. A munkakör ideje hétköznap délután 14 órától másnap reggel 06 óráig tart valamint hétvégén és ünnepnapokon 24 órás a beosztás. A havi beosztást rugalmasan tudjuk kezelni.

Elvárások

magabiztos számítástechnikai ismeret, jó kommunikációs képesség, precizitás, műszaki beállítottság, adminisztrációs gyakorlat.

Előnyt jelent

- Videó és távfelügyeleti rendszerek használatában szerzett tapasztalat
- Nyitottság műszaki témák iránt
- Csapatban való gondolkodás

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt az átlagnál magasabb elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos munkalehetőséget, családias hangulatú cégkultúrát kínálunk.

  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil, megbízható munkahely, amely folyamatosan fejlődik
  • Dinamikus, pozitív szemléletű csapat
  • Rugalmas, változtatható részmunkaidő

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Társasházak kamerarendszereinek telepítésével, javításával és karbantartásával foglalkozunk. Nagyon büszkék vagyunk rá, hogy már több, mint hatszáz társasház választott minket. Különösen nagy hangsúlyt fektetünk a jogi hátterek biztosítására. Az országban egyedülálló módon a társasházi törvények maximális betartásával nyújtjuk a társasházi adatkezelés szolgáltatást teljes körű adatvédelemmel.

Csatolt önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket.