HR munkatárs

  • Cég neve

    BBZ BAR CATERING Kft.

  • Munkavégzés helye

    1074 Budapest, Dohány utca 58-62.

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • HR adminisztrációs feladatok: munkaszerződések-, munkaköri leírások
  • készítése, jelenléti ív feldolgozása, Efó bejelentések stb.
  • Munkavállalók be- és kiléptetésének ügyintézése, a könyvelővel
  • együttműködve
  • Munkaügyi feladatok ellátása, pl.: orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése,
  • munkavégzéssel összefüggő dokumentumok adminisztrációja
  • Bérszámfejtés támogatása, jelenléti ívek összesítése, kapcsolattartás a
  • bérszámfejtővel
  • Heti-Havi riportok készítése a vezetőség felé
  • Toborzás: jelöltek felkutatása, hirdetések kezelése, interjúk szervezése és
  • lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal (Jelenleg kb. 25fős állományi létszám)
  • HR folyamatok fejlesztése, működtetése: motívációs stratégiák kidolgozása,
  • csapatépítők szervezése
  • Együttműködés a társosztályokkal, vezetőkkel
  • Adhoc jelleggel a pénzügyi vezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Excel, Word)
  • Jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált
  • személyiség
  • Önálló munkavégzés, felelősségvállalás
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Laptop, telefon
  • Heti 1x Home office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Budapest nyüzsgő belvárosában elrejtve a TATI a vidéki élet egyszerűségéről és
tisztaságáról tanúskodik. Családi gazdaságunk iránti mélyen gyökerező
szeretetünkből született éttermünk célja, hogy a vidék lassú tempójú, tápláló légkörét a város pezsgő szívébe csempéssze.
A “Farmtól az Asztalig” nem csak egy trendy kifejezés számunkra; ez egy filozófia.
Elköteleződést jelent az olyan ételek iránt, amelyek nemcsak ízletesek, hanem
fenntartható módon kerülnek az tányérokra. Konyhánk a friss, szezonális
hozzávalókat részesíti előnyben, így az alapanyagok villámgyorsan kerülnek hazai kistermelők farmjairól egyenesen az asztalra.
Tati -Farm-to-table koncepciójú családias belvárosi éttermünkbe HR kollégát keresünk!

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezni nettó bérigényed megjelölésével, és fényképes önéletrajzod feltöltésével, a jelentkezés gomb megnyomásával tudsz!
Köszönjük!