Állatorvostudományi Egyetem, Doktori Képzési Osztály logo

Tanulmányi referens

  • Cég neve

    Állatorvostudományi Egyetem, Doktori Képzési Osztály

  • Munkavégzés helye

    1078 Budapest, István utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Doktori iskola képzésének szervezési feladatai
  • Kapcsolattartás az oktatókkal, hallgatókkal és a társosztályokkal
  • PhD védések és habilitációk szervezése
  • PhD felvételi folyamat megszervezése és dokumentálása
  • Doktori tanácsi ülések megszervezése, lebonyolítása és dokumentálása
  • Neptun adminisztráció
  • Oktatói szerződések előkészítése és nyomon követesé
  • A felettes szervek általi ellenőrzésnél való aktív közreműködés

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office alkalmazások)
  • Neptun rendszer ismerete
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Cselekvőképesség és büntetlen előélet

A munkakör betöltőjétől elvárt kompetenciák:

  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Együttműködési képesség
  • Megoldásorientált gondolkodás
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • Felsőoktatási intézményben hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan időre szóló munkaviszony, (3 hónap próbaidő)
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Rendszeres jutalmazási lehetőség
  • SZÉP kártya juttatás (próbaidő lejárta után)
  • Csoportos egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Fonyódon lévő üdülő kedvezményes használata
  • Szakmai továbbképzés támogatása
  • Magas szakmai színvonalú munkakörnyezet
  • Belvárosi elhelyezkedés, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

A BMO/3088-1/2024 számú pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes szakmai önéletrajz, bruttó bérigény megjelölésével.
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul (2011. évi CXII. tv. 5. § (1) bekezdés b.) pontja). (Állatorvostudományi Egyetem hivatalos oldala - Álláspályázatok menü - Hozzájáruló nyilatkozat adatkezeléshez álláspályázók részére pdf)
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati dokumentumok hitelességét, a referenciák valódiságát a munkáltató ellenőrizhesse.