EFEB Felnőttoktatási Központ Kft. logo

Tanfolyamszervező munkatárs

  • Cég neve

    EFEB Felnőttoktatási Központ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1114 Budapest, Móricz Zsigmond körtér

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Tanfolyamszervezőink feladata a tanfolyamok önálló menedzselése az indulástól a tanfolyamzárásig, melynek a legfontosabb része a kapcsolattartás (hallgatókkal, oktatókkal, társosztályokkal). A munkakör másik fontos területe a tanfolyami adminisztráció elkészítése (digitális nyilvántartások, jelenlétek, modulzáró vizsgák, tanúsítványok, stb.), ehhez rögzített folyamatszabályozással nyújt segítséget a stratégiai vezetés.
Napjaink kihívásainak megfelelően egyre több képzésünk zajlik az online térben, így ezek koordinálására is felkészítjük munkatársainkat.

Elvárások

Meggyőződésünk, hogy az ideális munkatársunkat nem kizárólag a végzettsége alapján fogjuk megtalálni, ezért speciális végzettségi feltételt nem szabunk, kizárólag a középfokú végzettséget kérjük minimálisan a jelöltjeinktől. Ugyanakkor a képességek, készségek terén erős elvárásaink vannak, jellemzően számítógépes felhasználói ismeretek, kommunikációs ill. szervezési készségek terén. Szeretjük a magabiztos fellépésű, ügyfélközpontú kollégát, akinek elégedett ügyfeleinket köszönhetjük.
Mivel tanfolyamaink jellemzően szombati napokon zajlanak, ezért ezek zökkenőmentes lebonyolítását igyekszünk segíteni szombat délelőttönként 8-12 óra között személyes jelenlétünkkel. Ezek az órák természetesen a heti 40 órás munkaidőbe beleszámítanak, és a hétköznapokban rugalmas munkaidő kompenzálja munkatársainkat.

Előnyt jelent

A munkavégzéshez mindenképpen előnyt jelent a gépírási képesség, illetve jól jöhet, ha a képzésszervezési, felnőttképzési területen van tapasztalata az új kollégának, azonban ezek hiánya nem jelent alkalmatlanságot a munkakörre.

Amit kínálunk

Kollégáink számára kellemes munkakörnyezetet, rugalmas munkaidőt, versenyképes fizetést és utazási támogatást biztosítunk fiatalos csapatunkban. Családias hangulatban, egymást segítve dolgozunk. Munkahelyünk könnyen megközelíthető, légkondicionált, tágas kertre nyíló iroda a patinás Szent Margit Gimnázium épületében. Az iroda berendezett teakonyhával áll a munkavállalók rendelkezésére, de igény szerint kedvező árú meleg étkezésre is lehetőség nyílik a gimnázium jóvoltából. Képzéseink munkavállalóink számára ingyenesek!

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az EFEB Felnőttoktatási Központ 20 éves tapasztalattal rendelkezik a felnőttképzés területén. Széles képzési palettánknak köszönhetően évente több ezer résztvevőnek teremtjük meg a lehetőséget, hogy képezzék magukat vagy új szakmát szerezzenek. Tanfolyamszervezőkből, ügyfélszolgálatos és pénzügyes kollégákból, operatív és stratégiai vezetőkből álló csapatunk a csapatmunka preferenciája mellett az önálló munkavégzés és az egyéni fejlődési lehetőségek szem előtt tartásával működik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!