Tanácsadó pénzügyi területen

  • Cég neve

    Reed Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Ha szeretnél egy dinamikus és változatos munkát, ahol a banki termékek és szolgáltatások értékesítése a fő feladatod, akkor jelentkezz pénzügyi tanácsadónak!

A partnercégünk olyan lelkes és kommunikatív kollégákat keres, akik nem félnek a telefonos értékesítéstől. Az értékesítési tapasztalat nem szükséges, mivel mindenre megtanítanak, és a betanulás alatt fix havi bért biztosítanak!

Amit kínálunk:

  • Hétköznapi, 2 műszakos munkavégzés napi 8 órában (8.00-19.00 között, beosztás szerint)
  • Fix alapfizetés és jutalékrendszer
  • Folyamatos képzés és fejlődési lehetőség
  • Mentorálás
  • Próbaidő letelte után cafeteria juttatás
  • Vidám és segítőkész csapat

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:

  • Kimenő hívások indítása meglévő ügyfélkörben
  • Banki termékek értékesítése
  • Információnyújtás a banki szolgáltatásokkal kapcsolatban
  • Adminisztráció a belső rendszerben

Amit elvárunk:

  • Középfokú végzettség
  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
  • Kiváló kommunikációs és meggyőző készség
  • Ügyfélközpontú és eredményorientált hozzáállás
  • Nyitottság az értékesítő módszerek elsajátítására

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat