Tanácsadó

  • Cég neve

    HIPA Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A HIPA Nemzeti Befektetési Ügynökség Nonprofit Zrt. befektetés-ösztönzéssel foglalkozó gazdaságfejlesztési szervezet. Célunk, hogy elősegítsük a külföldi működőtőke beruházások magyarországi megvalósulását, valamint a hazai vállalatok nemzetközi értékteremtő láncokba való bekapcsolását. Tevékenységünk keretében ügyfeleink részére menedzsment tanácsadási szolgáltatásokat nyújtunk, többek között a helyszínkiválasztás, az állami támogatások, illetve a beszállítófejlesztés területén.

A HIPA

Beszállítófejlesztési Osztálya

felvételre keres

TANÁCSADÓ

munkatársat.

Feladatok:

  • beszállítói felmérések készítése
  • befektetésösztönzési és ágazati-információs anyagok összeállítása
  • nagyvállalati szereplők és magyar beszállítók összekapcsolása B2B rendezvényeken, céglátogatásokon és egyéb auditálásokon
  • stratégia megállapodások szerinti operatív beszállító-fejlesztési feladatok ellátása
  • esetenként ágazati szakmai szövetségek, érdekképviseletek, cégek, szabályozó szervezetek, hatóságok, önkormányzatok képviselőivel való egyeztetés
  • aktív kapcsolattartás járműipari beszállítói hálózattal, szakmai szervezetekkel
  • beszállítófejlesztési képzési programok lebonyolítása
  • kiállítás szervezésében való részvétel
  • beszállítófejlesztési javaslatok kidolgozásában való részvétel
  • beszállítói adatbázis kezelése, bővítése
  • esetenként vezetői tárgyalás- és döntéselőkészítő anyagok elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (gazdasági)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, különösen: Excel, PowerPoint)
  • min. 3 év szakmai gyakorlat
  • aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • nyitott, agilis személyiség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • strukturált gondolkodás, terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • csapatorientált gondolkodás
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • menedzsment tanácsadási vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • járműiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • egyéb idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • kimagasló munkakörülmények Budapest belvárosában
  • határozatlan időre szóló munkaviszony
  • karrierlehetőség egy nemzetközileg is elismert szervezet tagjaként
  • versenyképes jövedelem
  • modern infrastrukturális környezet
  • fiatalos, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Stratégiai tanácsadó

A fenti pozíció megpályázásához „tanácsadó” tárggyal az alábbi dokumentumok elküldését kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva:

  • fényképes szakmai önéletrajz

A pályázat benyújtásának határideje:  2024.05.31.