Coca-Cola HBC Magyarország Kft. logo

Talent Acquisition Partner

  • Cég neve

    Coca-Cola HBC Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunaharaszti

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

KIK VAGYUNK MI?

Vállalatunk, a Coca-Cola HBC Magyarország Kft. a 29 országot átfogó és 715 millió fogyasztót kiszolgáló Hellenic Csoport tagja. Főbb termékeink, melyeket gyártunk vagy értékesítünk: Coca-Cola, Fanta, Fuzetea, Naturaqua, BURN, Cappy, Jack Daniels és Rézangyal. Vállalatunk székhelye Dunaharasztiban van, ásványvíz palackozó üzemünk pedig Zalaszentgróton működik. Büszkék vagyunk arra, hogy több mint 70 féle terméket forgalmazunk, és a késztermékeink jelentős hányadát külföldre, 28 országba exportáljuk.

POZÍCIÓ LEÍRÁSA

Recruitment csapatunk keres iúj Talent Partnerünket, aki fontos szerepet fog betölteni a leendő kollegáink megtalálásában.

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • A toborzási tervek hatékony végrehajtása és a legmegfelelőbb jelöltek felkutatása a nyitott pozíciók betöltéséhez
  • Jelöltek személyes interjúztatása a vezetőkkel
  • Hiring Managarek támogatása
  • A recruitment folyamat teljeskörű koordinálása

MEGVAN BENNED A TITKOS ÖSSZETEVŐ?

  • 2-3 év ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat
  • End-to-end recruitment tapasztalat
  • Penge vagy Stakeholder Managementben
  • Jártas vagy az Assessment Centerek használatában a kiválasztási folyamat során
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
  • Consultant mindsettel fordulsz a vezetők felé
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is tudod irányítani a feladataid
  • Erősséged a proaktivitás, segítőkész a hozzáállásod

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD?

  • Egy kiváló hírnevű cégnél szakmai kihívásokkal teli, izgalmas munkakört kínálunk
  • Támogató, szuper jófej csapat és vezető
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, orvosi ellátás, éves bónusz stb.)
  • Céges busz Budapestről:
    • Pest:  Bp. Örs vezér tér, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út
    • Buda: Széll Kálmán tér, Gellért tér, MOL székház, Savoya Park, Campona

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás