HouseHold 4YOU Kft.
Munkatársat keresünk

Takarító / Takarítónő

pozícióba.
Cégünk, a HouseHold FM 2013-ben jött létre. Fő tevékenységünk lakóparkok, irodaházak, ipari létesítmények, bevásárló központok szakszerű üzemeltetése, amely magában foglalja az épületfelügyeletet, biztonsági- és tűzvédelmi rendszerek tervezését, kivitelezését, takarítást, kertészetet és szakipari munkákat.

Főbb feladatok, munkák:

Kollégákat keresünk hosszú távra takarítói pozícióba, teljes munkaidőben, nappalos és éjszakás munkarendben, gödi gyártó üzembe. Végzettség vagy tapasztalat nem szükséges, a betanítást biztosítjuk, továbbá a legkorszerűbb eszközöket, gépeket, vegyszereket és munkaruházatot is. Stabil, hosszú távú és kiszámítható munkahely, teljes bejelentett munkaviszony, a piaci szint feletti bérezés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Büntetlen előélet
Dolgozni akarás
Lojalitás és lelkiismeretes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Érettségi bizonyítvány
Szakirányú végzettség
Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

Stabil, hosszú távú és kiszámítható munkahely
Teljes bejelentett munkaviszony
A piaci szint feletti bérezés
Utazási támogatás vagy céges busszal történő közlekedés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 - 250.000 Ft

Munkavégzés helye:

2132 Göd

A "Jelentkezem" gombra történő kattintással várjuk jelentkezését, fényképes önéletrajz csatolásával.