Zuglói Waldorf Iskola (Zeg-Zug Waldorf Egyesület)
  • A Zuglói Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola jelenleg két épületben végzi oktatási tevékenységét a 14. kerületben. Dorozsmai utcai keresünk részmunkaidős takarító kollégát.

  • Takarító munkatársak

    Főbb feladatok, munkák:

      Az iskolai tantermek, irodák, közös helyiségek takarítása és napközbeni tisztán tartása a következő időbeosztás szerint:
      Róna utcai épület.: napközben és este (megegyezés szerint)
      Dorozsmai utcai épület:: este (megegyezés szerint)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Takarítói tapasztalat
      Igényes, megbízható munkavégzés
      Önállóság
      Rugalmasság

    Amit kínálunk:

      Rugalmas időbeosztás megegyezés szerint
      Részmunkaidő

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Takarítás, Tisztítás
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1145 Budapest, Róna utca 177.

    Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet, elég egy rövid bemutatkozó levél!