Leadec KFT.
  • A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.
  • Takarító-Eger /állandó délután/

    Főbb feladatok, munkák:

      • A munkaterület kézi és gépi takarítása a csoportvezető utasításai alapján
      • Vegyszerek rendeltetésszerű használata
      • Takarítási napló-n, ellenőrzőlapokon való rendszeres dokumentálás
      • Szelektív hulladékgyűjtés szabályainak betartása
      • Szükséges gépek – önjáró padlótisztítók, egytárcsás súroló, porszívó, vízszívó, szőnyegtisztító gép, magasnyomású mosó, - valamint kézi eszközök rendeltetésszerű használata

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • 8. általános iskolai végzettség
      • Udvarias kommunikáció
      • Munkarend: Állandó délután

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
      • Multinacionális hátteret

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Takarítás, Tisztítás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    3300 Eger, Kistályai út 8.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A " Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el önéletrajzát.