Szolgáltatási asszisztens

  • Cég neve

    BRAVOGROUP RENDSZERHÁZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIV. kerület, Újvilág u. 50-52.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Számlázási feladatok ellátása (elszámolások készítése, számlaigazoltatás)
  • Kiemelt ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Szerződések kezelése, iktatása
  • Adatrögzítés vállalatirányítási rendszerbe
  • Ügyfelekkel történő telefonos és e-mail-es kapcsolattartás (számláló adatok bekérése, egyeztetés)
  • Szerviz program kezelése
  • Kimutatások készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség, lehetőleg gazdasági, pénzügyi vonalon
  • Erős Excel tudás – alapvető függvények ismerete és magabiztos kezelése
  • Számlázási területen szerzett tapasztalat
  • Monotónia tűrés
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Microsoft Buisness Solution – Navision ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség Céges rendezvényeket, csapatépítőt;
  • Home Office lehetőséget;
  • Egészségmegőrző programot: fitnesz lehetőség, gyümölcsnap.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIV. kerület, Újvilág u. 50-52., valamint HO.

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Bravogroup Rendszerház Kft. hosszú évek óta meghatározó szerepet tölt be a hazai irodatechnikai piacon. Vállalatunk budapesti központjába, beszerzés területre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: Szolgáltatási asszisztens

Ha úgy gondolod, hogy szívesen dolgoznál nálunk szolgáltatási asszisztensként, akkor küldd el a fényképes, fizetési igény megjelölésével ellátott önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Szeretnénk jelezni, hogy csak azokat a pályázókat tudjuk meghallgatni, akik a fenti kritériumoknak megfelelnek. Visszajelzést azoknak a pályázóknak áll módunkban adni, akik részt vesznek a személyes interjún! Köszönjük a megértést!