Szolgáltatás Menedzser

  • Cég neve

    Invitech ICT Services Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest X. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Az Invitech ICT Services Kft., amely egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, az adatközponti és felhőszolgáltatások területén, Szolgáltatásmenedzser munkatársat keres budapesti X. kerületi munkavégzéssel.

Ezek lesznek a feladataid

  • IT/Telco és kapcsolódó IT/Telco szolgáltatások folyamatos menedzsmentjének biztosítása
  • Szolgáltatási megállapodások teljesülésének felügyelete
  • Rendszeres és eseti jelentések készítése a szolgáltatási színvonal minőségéről
  • Költségmenedzsment funkció biztosítása
  • Eszkaláció menedzsment, kivételkezelés biztosítása
  • Szolgáltatásszintű folyamatok és szervezeti szabályzatok kidolgozásában való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, ügyféligények felmérése és koordinálása
  • Pre-sales és tanácsadói feladatok ellátása, kereskedelmi csapat támogatása
  • Szerződések és követelményspecifikációk megalkotásában részvétel
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása és utókövetése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és/vagy IT és telco szolgáltatás támogatási és/vagy üzemeltetési tapasztalat, ezen a területen szerzett releváns szakmai múlt
  • Aktív és magabiztos angol nyelvtudás
  • Átlagon felüli kommunikációs és érdekérvényesítő képesség
  • Szolgáltatási szemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Proaktív, problémamegoldó személyiség
  • Folyamatos fejlődési és fejlesztési szemlélet
  • Kiemelkedő elemzőkészség
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás

Miért válassz minket?

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások (Cafeteria, csoportos élet-és balesetbiztosítás)
  • Bónuszlehetőség
  • Home Office, rugalmas munkavégzés
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége
  • Széleskörű munkavállalói kedvezmények
  • Korszerű nagyvállalati technológiai környezet
  • Szakmailag felkészült, összetartó, támogató csapat
  • Vállalati csapatépítő programok

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • ITIL és/vagy projekt menedzsment vizsgák, minősítések
  • Security termékekkel/szolgáltatásokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Ticketing rendszerek ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment