HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

SZOFTVERTESZTELŐ (16-2820)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Egy nagyon jó hírű, válság esetén is stabil hátteret biztosító elektronikai fejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Automata és manuális tesztek elvégzése;
  • Teszt specifikáció készítése;
  • Tesztrendszerek kialakítása és fejlesztése;
  • Hibanyilvántartó rendszer használata.

Elvárások:

  • Szoftvertesztelési tapasztalat,
  • Előnyt jelent: Bash, Python, JavaScript, Linux ismerete,
  • ISTQB megléte, illetve beágyazott rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási csomag: SZÉP kártya, egészségpénztári hozzájárulás, éves bónusz;
  • Törzsidős rendszer: 9:00-től 14:00-ig;
  • Céges eszközök biztosítása (laptop, telefon);
  • Családias, támogató környezet;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek;
  • Nyelvtanulás támogatása;
  • Rendszeres céges programok;
  • Nemzetközi ügyfelek,
  • Több, mint 35 éves múlt.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!