Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünkkel és autóalkatrész kereső programunkkal a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számítunk. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezünk, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk a munkatársaknak.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Szoftverfejlesztő

A Te feladataid:

  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztése
  • SQL adatbázis tervezés, fejlesztés
  • Dokumentációk készítése

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Valamely programnyelv ismerete (C#, ASP.NET, C++, PHP, Java)
  • SQL ismeret
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit Neked kínálunk:

  • Kezdő juttatási csomag: bruttó 450.000,- Ft /hó +mobiltelefon +cafeteria
  • Professzionális munkakörnyezetet egy magyar vállalatnál
  • Lehetőséget, amennyiben pályakezdő vagy
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzést
  • Hosszú távú perspektívát
  • Fiatalos, jó kedélyű csapatmunkát

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Rendszertervező
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület, Frangepán utca 55-57

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szoftverfejlesztő
  • Rövid pozíció név: Szoftverfejlesztő
  • Hirdető cég: Unix Autó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Vállalatirányítási rendszer fejlesztése SQL adatbázis tervezés, fejlesztés Dokumentációk készítése
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Valamely programnyelv ismerete (C#, ASP.NET, C++, PHP, Java) SQL ismeret Rendszerszintű gondolkodás Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség Dokumentáció szintű angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges) Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-07-11
Állás, munka még: Unix Autó Kft.>