Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szívesen dolgoznál egy DIGITÁLIS alkalmazások fejlesztésében
élen járó Bankban?

Csatlakozz a GRÁNIT Bank dinamikusan bővülő szakembergárdájához

Szoftverfejlesztő munkatárs

pozícióba!

    Büszkék vagyunk arra, hogy 2017-ben a MasterCard ismét nekünk ítélte
    "Az év leginnovatívabb bankja” és „Az év lakossági számlacsomagja” díját, valamint
    2. helyezést értünk el „Az év Bankja” kategóriában.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • a Bank informatikai rendszereihez tartozó architektúra és adatmodellek megismerése,
  • a banki üzleti és informatikai alapfolyamatok megismerése,
  • a banki fejlesztői eszközök megismerése
  • rendszer integrációs eljárások és ETL eljárások specifikálása, fejlesztése, tesztelése a felmerülő igények alapján,
  • alkalmazás fejlesztés .NET környezetben a kapott specifikációk alapján
  • riportok specifikálása, fejlesztése, tesztelése az üzleti igények alapján,
  • rendszer integrációs eljárások és riportok futtatással kapcsolatos incidenseinek kivizsgálása, javító intézkedések megtétele.

A sikeres pályázó jellemzői:

  • Szakirányú Főiskolai/Egyetemi Informatikai végzettség,
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Microsoft ASP.NET, Visual Basic, C# ismeret előnyt jelent
  • MSSQL Integration Services és Reporting Services ismerete előnyt jelent,
  • Banküzemi folyamatok és támogató rendszerek ismerete előnyt jelent,
  • Középszintű angol nyelvtudás előnyt jelent.

Egyéb jellemzők:

    Jó munkabírású, proaktív, lelkes pályázók jelentkezését várjuk! Az ideális jelölt magas szintű precizitással teljesíti feladatait, képes a határidők betartására és jó csapatjátékos.

Amit kínálunk:

    A hazai pénzpiac innovatívan fejlődő bankjához való csatlakozási lehetőségét kínáljuk, mely tagjaként egy új megoldásokat kínáló csapat részesévé válhat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 8.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, valamint rendelkezel a kiírt szakmai tapasztalattal, kérjük küldd el pályázati anyagodat a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szoftverfejlesztő
  • Rövid pozíció név: Szoftverfejlesztő
  • Hirdető cég: GRÁNIT Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: a Bank informatikai rendszereihez tartozó architektúra és adatmodellek megismerése, a banki üzleti és informatikai alapfolyamatok megismerése, a banki fejlesztői eszközök megismerése rendszer integrációs eljárások és ETL eljárások specifikálása, fejlesztése, tesztelése a felmerülő igények alapján, alkalmazás fejlesztés .NET környezetben a kapott specifikációk alapján riportok specifikálása, fejlesztése, tesztelése az üzleti igények alapján, rendszer integrációs eljárások és riportok futtatással kapcsolatos incidenseinek kivizsgálása, javító intézkedések megtétele.
  • Elvárások: Szakirányú Főiskolai/Egyetemi Informatikai végzettség, 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, Microsoft ASP.NET, Visual Basic, C# ismeret előnyt jelent MSSQL Integration Services és Reporting Services ismerete előnyt jelent, Banküzemi folyamatok és támogató rendszerek ismerete előnyt jelent, Középszintű angol nyelvtudás előnyt jelent.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: GRÁNIT Bank Zrt.>