Black Ice Software

Szoftver tesztelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Irodai felhasználásra szánt Black Ice termékek tesztelése
  • Tesztjelentések és hibák felvétele
  • Tesztelési dokumentáció készítése
  • Technikai támogatás emailben, angol nyelven.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szoftver tesztelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Alapfokú C++ vagy C# programozási ismeret, iskolai tanulmányok előnyt jelent!
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség, készség a csapatmunkára, terhelhetőség, rugalmasság, mobilitás
  • Rendszergazdai munkakörben szerzett tapasztalat.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú angol nyelvismeret(írás-olvasás)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + bónusz
  • Fiatal, lelkes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. Kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.