• Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő világvezető cégnél dolgozni?
  • Érdekelnek a félvezetőiparban használt mérőgépek? Szeretnél a legújabb technológiákkal találkozni?
  • Hallottál már a teszt automatizálásról és szívesen elmélyülnél benne?
  • Gyere hozzánk, saját teszt automatizáló keretrendszerünket megismerve a C# nyelv ismeretedet is bővítheted.
  • Cégünk többek között a legelterjedtebb, legjobb minőségű telefonokat, tévéket, napelemeket gyártó vállalatoknak szállít félvezetőipari mérőgépeket,
  • amelyek a jövő technológiáit alkalmazzák.
  • Felkeltettük érdeklődésedet?
  • Ne habozz, jelentkezz hozzánk!
  • Szoftver teszt automatizáló (Szeged)

    Főbb feladataid lesznek:

    • Miután megismerkedtél a világvezető high-tech mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégei számára gyártott készülékekkel, feladatod lesz a szoftverek fejlesztése közben felmerülő hibák keresése automatizáló script-ek futtatásának segítségével
    • A manuális tesztelők által felvett tesztesetekhez készítesz automata script-eket, melyeket karban is kell tartanod
    • Észrevételeiddel a szoftverfejlesztők munkáját is támogatni tudod
    • Már az első naptól érdekes, innovatív projektekben vehetsz részt
    • Beleláthatsz egy igazán innovatív cég működésébe, és megtudhatod, milyen izgalmas a fejlesztőkkel, fizikusokkal és mérnökökkel való közös munka

    Mit kérünk Tőled?

    • Elsősorban alapfokú programozói tapasztalattal kell rendelkezned (C# alap előny) ahhoz hogy az automatizáló script-eket meg tudd írni
    • Szükséged lesz alapfokú szakmai ismeretekre is, így elvárásunk, hogy informatikus, villamosmérnök vagy fizikus felsőfokú tanulmányokat folytass
    • Légy motivált és nyitott az újdonságok iránt
    • Ha valami elsőre bonyolultnak tűnik, járj utána, merj kérdezni a kollégáktól, fejleszd magad
    • Ne ijedj meg, ha meg kell szólalni angolul

    Előnynek értékeljük:

    • Ha foglalkoztál már teszt automatizálással, vagy rendelkezel ISTQB Foundation vagy Test Automation Engineer végzettséggel, a kiválasztás során nagy előnnyel indulsz

    Amit kínálunk:

    • Feladataid során az általunk fejlesztett berendezésekkel élőben is találkozhatsz
    • Munkádat versenyképes fizetéssel és cafeteria juttatással honoráljuk
    • Céges rendezvényekkel, csapatépítő programokkal és sportolási lehetőségekkel törekszünk a jó hangulatra
    • A csapat nagyon összetartó, segítőkész, így a beilleszkedéssel nem lesz gondod
    • Cég által támogatott sportolási lehetőség keretében nem csak az elmédet, hanem a testedet is karban tarthatod

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Tesztelő, Tesztmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    6724 Szeged, Pulz utca

    Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzod a megpályázott munkakör megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.