Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Szociális gondozó-ápoló

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye, Heves megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Az intézményben élő halmozottan fogyatékos kis-és nagykorú ellátottak napi ápolási és gondozási szükségleteinek kielégítése, mint higiénés szükségletek, napi gyógyszerelés. Egészségügyi állapotok nyomon követése, észlelése, változások jelentése, szükség esetén szakrendelésre, vizsgálatokra történő kisérés.
Támogatott Lakhatásban élő felnőtt értelmileg akadályozott ellátottaink segítése, gondozása az egyéni szolgáltatási terveiknek megfelelően.

Elvárások

Szakirányú képesítés:
 Az 1/2000 SzCsM rendelet által előírt idevonatkozó végzettség:
OKJ 54, OKJ 55, felnőtt szakápoló végzettség, szociális gondozó - ápoló, demens gondozó
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Foglalkozás egészségügyi alkalmassági vizsgálat
  • Empátia, türelem
  • Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés
  • Határozott fellépés, ápolt megjelenés.

Ha nincs szakirányú képesítésed, de szeretnél nálunk dolgozni, akkor is várjuk jelentkezésedet.

Előnyt jelent

Az idős- és fogyatékossággal élők ellátása területén szerzett tapasztalat.
Emelt szakképesítés, szociális területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, jó munkahelyi légkör. Bérezés a közalkalmazotti bértábla alapján.

Céginformáció

A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság központi szerve és vármegyei kirendeltségei látják el az állami fenntartású szakosított szociális és gyermekvédelmi intézmények fenntartói feladatait.
Célkitűzésünk, hogy segítsük a gyermekeknek és a fiataloknak a társadalomba való visszailleszkedését, a gondjainkra bízott gyermekek esélyegyenlőségét biztosítsuk, valamint támogassuk az időseket és a fogyatékkal élőket.
Munkatársaink elhivatott és empatikus hozzáállása biztosítja, hogy az intézményeinkben élők minden körülmények között megőrizhessék személyiségük autonómiáját és emberi méltóságukat.
Munkánk során együttműködünk minden, a szociális és gyermekjóléti, gyermekvédelmi területen működő önkormányzattal, egyházi és alapítványi intézménnyel, civil kezdeményezéssel.

A  Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Hajdú-Bihar vármegyei intézménye és a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Heves vármegyei intézmény célja, hogy az ellátott egyénre szabottan kapja meg az állapotának megfelelő legmagasabb szintű ellátást, ápolást, támogatást.
A fogyatékkal élő ellátottak részére biztosított lakhatás során célunk, hogy az egyén olyan támogatást kapjon, ami teljes egészében a szükségleteihez és elvárásaihoz illeszkedik. Lehetőséget biztosítunk az ellátottak életviteléhez szükséges új készségek elsajátításához is.

Munkavégzés helye:
- Szellőrózsa Integrált Szociális Intézmény Hajdú-Bihar Vármegye Debrecen és telephelyei (Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő),
- Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Heves Vármegyei intézményei és telephelyei.(Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő, 6 havi munkaidőkeret).

Jelentkezés gomra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát.
Kérem a munkavégzés helyét is jelölni szíveskedjen önéletrajzában.