Szobafoglalási gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Danubius Hotels Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Szakmai gyakorlatot keresel és ki szeretnéd próbálni magadat a turizmusban? Vonz a szálloda nyüzsgő világa? Szeretnéd kamatoztatni a nyelvtudásod? Úgy érzed tudsz kommunikálni az emberekkel? Akkor ne keress tovább, indítsd el nálunk a karrieredet! A Danubius Hotels Központi szobafoglalása telefonos munkára keres diákokat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A telefonon beérkező egyéni szobafoglalási igényeket kezeled a magyarországi Danubius szállodákra vonatkozóan.
  • A vendég- és partneradatbázis rendszeres és folyamatos ellenőrzése, frissítése is a feladatod része lesz.
  • Foglalásokkal kapcsolatos adminisztratív teendőket intézed: visszaigazolod a foglalásokat, illetve elkészíted az egyéni ajánlatokat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Nyitott vagy az adminisztratív feladatokra
  • Precízen, önállóan végzed a munkádat
  • Érdeklődsz a szállodaipar iránt
  • Előny, ha turizmus-vendéglátás szakon tanulsz

Amit kínálunk:

  • Iskolaszövetkezeten keresztül leszel foglalkoztatva
  • Rugalmasan végezheted a munkádat (hétköznap 8:00-20:00-ig, hétvégén 8:00-16:00-ig bármikor jöhetsz)
  • Tanulmányaidhoz tudod igazítani a beosztásodat: nyáron többet jöhetsz, ősszel-télen kevesebbet (heti 20-40 óra munkavégzés)
  • Hosszútávú munkalehetőség: későbbiekben akár a szállodalánc más területén is dolgozhatsz, szakmai gyakorlatot is tudunk igazolni
  • Megismerheted a Danubius Hotels magyarországi szállodáit, betekintést nyerhetsz azok működésébe a városi szállodáktól a wellness- és üdülő szállodákig

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Ha felkeltettük az érdeklődésed, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el nekünk a pályázatodat!