Szervizvezető

  • Cég neve

    DELTA-TRUCK KFT.

  • Munkavégzés helye

    Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Két tehergépjármű (3,5-40t) szerviz operatív irányítása
  • Létszámgazdálkodás
  • Erőforrás- és szerszámgazdálkodás
  • Hatékonyság optimalizálása
  • Szoros együttműködés a raktár és aftersales területekkel

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves tapasztalat szerviz irányításában, vezetésében
  • Határozott fellépés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, kiemelten Excel
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye és munkaidő:

Általános irodai munkaidőben fogsz dolgozni, de rugalmasak vagyunk, így el tudod intézni, amire szükséged van. Két telephely szerviztevékenységét kell felügyelned. Irodánk, és egyik szervizünk Szigetszentmiklós, Leshegy u. 13 szám alatt található, másik Budapest, Táblás utca 38. szám alatt.

Amit kínálunk

  • Medicover keretein belül széleskörű egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe teljesen ingyen
  • A pozícióhoz teljesítményalapú éves prémium is tartozik
  • Példátlan, igazi csapat vár, akikkel érdemes együtt dolgozni
  • Szerteágazó tevékenységeink remekül kiegészítik egymást, így stabil munkahelyet biztosítunk
  • Céges autót és tankolókártyát biztosítunk

Céginformáció

Ismerd meg a Delta-Truck cégcsoportot! Több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezünk a kis- és nagyhaszongépjárművek bérbeadása, kereskedelme és szervizelése terén. Magyarországon piacvezetők vagyunk a Viarent márkával, és erős piaci részesedéssel rendelkezünk a Delta-Truck szegmensben. Közel 40 fős csapatunk két műhellyel működik, évente hozzávetőlegesen 8.000 járművet javítunk, főként saját flottánkból. Csatlakozz hozzánk, és építsd velünk jövőd a gépjárműiparban!

Felkeltettük az érdeklődésed?

Várjuk szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva!