Pyronova IS Hungária Kft.

A nemzetközi tűzvédelmi piacon jelentős szereppel bíró Pyronova cégcsoport magyar ágazata szerviztechnikus munkatársat keres budaörsi irodájába.

Szerviztechnikus

Feladatok:

    • Tűzvédelmi rendszerek szerződésben előírt teendőinek ellátása, rendszerek folyamatos ellenőrzése, a hatályos szabványok, műszaki dokumentáció szerint, az ügyfél elvárásainak megfelelően
    • Szerviz, karbantartás elvégzése
    • Oktatás, felkészítés a tűzvédelmi rendszerek napi karbantartásáról, használatáról
    • Kapcsolattartás az ügyféllel
    • Szerviz és szerelési munkálatok megszervezése
    • Karbantartási, szerviz dokumentáció – jelentések, átadási jegyzőkönyvek - készítése, naprakész nyilvántartása
    • Új potenciális szerviz piacok feltárása, ügyfelek keresése, ajánlatok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú épületgépész technikusi végzettség, vagy középfokú műszaki végzettség ezen a területen
    • Jó kommunikációs készség
    • Jó szervező képesség
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Önálló, és csapatmunkára való képesség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Számítógépes ismeretek (MS Office)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • AutoCad ismeret
    • Angol, vagy más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

    • Munkavégzés helye: Budaörs, Magyarország
    • Versenyképes jövedelem
    • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
    • Előrelépési lehetőség
    • Képzések
    • Telefon
    • Laptop

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Épületkarbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Építők útja 2.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása