Szerviz vezető

  • Cég neve

    Flexfleet Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Lomb utca 31.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szerviz-koordinátor kollégák beosztásának tervezése
  • Alvállalkozók (szervizek, sofőrszolgálatok, gumibeszállítók stb...) folyamatos tendereztetése és kiválasztása
  • Kapcsolattartás a főbb beszállító partnerekkel
  • Szervizosztály működésével kapcsolatos kimutatások készítése
  • Költségelemzések készítése
  • Adott összeghatár feletti szervizszámlák jóváhagyása
  • Garanciális ügyekben kapcsolattartás az importőrökkel
  • Ügyfélelégedettség mérése és az ezzel kapcsolatos visszajelzések
  • Kulcs ügyfelek látogatása és velük való kapcsolattartás

Elvárások

  • Rajongj az autókért!
  • Elemző alkat
  • Vezetői tapasztalat
  • Flottakezelői tapasztalat
  • Legyél igényes a munkádra és a megjelenésedre!

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Céges autó korlátlan üzemanyagkártyával
  • Kulturált és színvonalas munkakörülmények
  • Home office lehetőség
  • Vidám, jó hangulatú munkahely

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Flexfleet Zrt flottakezelési szolgáltatást biztosít cégek részére. Az ügyfelekkel való napi operatív kapcsolatot egy jelenleg négy fős szerviz-koordinátor csapat végzi. Ennek a csapatnak a leendő vezetőjét keressük, aki tagja lesz a cég menedzsmentjének is.

Kérjük csatolja önéletrajzát