Több mint 25 000 alkalmazottal a ZEISS az optikai és optoelektronikai iparág egyik világszintű vezetője, és már több mint 170 éve járul hozzá a technológiai fejlődéshez. A vállalat leképező optikát, méréstechnikát, mikroszkópokat, orvosi technológiát, szemüveglencséket, kamera- és felvevőlencséket, távcsöveket és planetáriumtechnológiát fejleszt és forgalmaz. A ZEISS sokoldalú termékportfóliója és nemzetközi orientációja mindig új, izgalmas feladatokat és globális fejlesztési lehetőségeket teremt a vállalat számára.

A Carl Zeiss Ipari Méréstechnika magyarországi képviselete munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére

Szerviz specialista

Feladatok:

  • Koordináta mérőgép karbantartása és kalibrálása
  • Mérőgépek eseti javításai
  • Hibaanalízis
  • Mérőgépek felújítása

Elvárások:

  • Felsőfokú, vagy középfokú elektronikai, vagy mechatronikai végzettség
  • Készségszintű elektronikai ismeretek
  • Gépészeti, szerelési feladatok vállalása
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Változásokra nyitott, dinamikus, kitartó személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, ügyfélorientáltság
  • Megalapozott PC ismeretek (World, Excel, PowerPoint)
  • Gyakori utazások, vevőknél történő munkavégzés, és lakóhelytől való hosszabb távollét vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és hosszútávú perspektíva
  • Cafeteria
  • Cégautó privát használatra is
  • Stabil munkaadói háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési és előlépési lehetőség, folyamatos szakmai kihívások
  • Támogató, összetartó csapat
  • Szakmai tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Bitep Ipari Park, Gyár utca 2..

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.