Szerszám előkészítő (forgácsolási terület)

  • Cég neve

    COLT CZ HUNGARY Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6100 Kiskunfélegyháza

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Forgácsoló szerszámok előkészítése a gyártásokhoz
  • Szerszámbemérő gépek kezelése, szerszámok bemérése
  • Szerszámok készletszintjeinek beállítása
  • Szerszámok készletvezetése a nyilvántartó rendszerben, riportok készítése
  • Beszerzéshez műszaki specifikáció készítése
  • Árajánlatok beszerzése szerszámokhoz, befogókhoz
  • Részvétel új technológiák felszerszámozásában

Elvárások

  • Középfokú, fémipari képzettség
  • Forgácsoló szerszámok ismerete
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Több műszakos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Szerszámbemérő gépek ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Technikusi végzettég
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hidegalakító szerszámok ismerete
  • Alkatrészgyártás, forgácsolás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil védelmi ipari munkáltató
  • fiatalos, dinamikus, kis- és középvállalati méretű csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • kulturált, modern munkakörnyezet
  • 30 Ft/km útiköltség térítés
  • cafetéria

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

A Colt CZ Group a nemzetközi védelmi ipar egyik vezető szereplője, melynek hazai vállalata a Colt CZ Hungary Zrt.
Cégünknél a termelés a világ legmodernebb eszközeivel, magas szinten automatizált gépekkel történik, jól képzett szakértői csapat segítségével.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük küldj fényképpel ellátott önéletrajzot, valamint jelöld meg a nettó fizetési igényedet!