Szenior Pénzügyi Munkatárs

  • Cég neve

    Log Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Váci út 91.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A pénzügyi terület (számlázás, számlakezelés, bank és pénztárkezelés, eszközkezelés) munkájának irányítása és felügyelete;
  • Cash-flow és likviditási tervek készítése, banki utalások, pénztári kifizetések irányítása és felügyelete, kapcsolódó napi, heti és havi riportok elkészítése
  • Gazdasági eseményeket alátámasztó bizonylatok, számviteli bizonylatok meglétének ellenőrzése (Szerződések, megrendelések, teljesítést igazoló dokumentumok) kapcsolódó nyilvántartások vezetésének, szükséges dokumentumsablonok kialakításának, átdolgozásának irányítása és felügyelete;
  • Beérkező számlák ellenőrzése, összevetése a szerződéssel, megrendeléssel;
  • Nyitott vevői és szállítói listák felügyelete;
  • Ügyviteli dokumentációk kezelése, egyéb – a gazdasági területhez tartozó - nyilvántartások vezetésének felügyelete, irányítása;
  • Szabályzatok, gazdasági vezetői utasítások létrehozásában aktív részvétel
  • Éves tervezésben, havi kontrolling riportok összeállításában történő aktív részvétel a gazdasági vezető iránymutatásai szerint;
  • Gazdasági vezető által meghatározott projektek költségkalkulációjának kialakításában történő részvétel, költségek és cash-flow tervezésben történő részvétel;
  • Éves költségvetés készítésében történő aktív részvétel;
  • Főkönyvelő helyettesítése távollét idején (főkönyvelő köteles biztosítani a betanítást)

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5 - 10 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás

Előnyt jelent

Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Kávét minden mennyiségben
  • Izgalmas és felelősségteljes projektek
  • Kisebb céges események
  • Támogató és barátságos környezet, ahol mindig számíthatsz munkatársaidra, felettesedre és még a kutyusodat is behozhatod
  • Igényes munkakörnyezet, megbízható vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Log Kft. teljes körű pénzügyi és HR szolgáltatást nyújt a Frame Group Kft. cégcsoport tagjainak részére.

A Frame Group csapatával hiszünk abban, hogy odaadó munkánkkal több tízezer ember mindennapjait tehetjük könnyebbé, kényelmesebbé és rendszerezettebbé.
Legyen szó ingatlanüzemeltetésről, kivitelezésről vagy energetikáról, célunk, hogy ügyfeleinket folyamatosan magas színvonalon szolgáljuk ki.
40 évnyi piaci tapasztalatunkat ötvözzük a legújabb trendekkel.

FRAME GROUP.  Otthonossá tesszük a világot.