Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Te is aktívan részese, alakítója szeretnél lenni egy kiváló IT szektorban élvonalban lévő magyar vállalat sikertörténetének?
Stabilitásra és tervezhetőségre vágysz az életedben?
Szeretnéd, ha nem csak egy projekten dolgoznál nap mint nap, hanem folyamatosan új lehetőségeket kapnál?

Szenior Automatizált Szoftvertesztelő

pozícióba és ne hagyd ki a lehetőséget!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Szoftver és applikációk tesztelésének végrehajtása, dokumentálása, illetve együttműködés a tesztelő csapatban dolgozó más kollégákkal - mentorálás
  • Javaslattétel és kreatív megközelítés a projekteket illetőleg
  • Aktív részvétel a tervezési és tesztelési fázisokban

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tesztautomatizálás területén szerzett 3-5-10 év tapasztalat
  • Fontos és szükséges a programozói tudás: script nyelvekben (Python/Perl/shellscript) vagy Java nyelvben
  • Rugalmas hozzáállás, analitikus szemléletmód
  • Angol középfokú nyelvtudás (írás-olvasás)

Előnyök:

  • ISTQB-CTFL képesítés
  • Unix/Linux/qnx ismeretek
  • Android/Iphone környezet ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Piacképes jövedelem
  • kiemelkedő bónuszrendszer
  • Korrekt Cafetéria csomag
  • Medicover egészségbiztostás
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások
  • Folyamatos fejlődés, karrierlehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Sportolási lehetőségek
  • Nívós, ergonomikus irodakörnyezet design és kikapcsolódásra szolgáló elemekkel

Pozíció területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Amennyiben egy igazán innovatív munkahelyen szeretnél dolgozni, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Csiszár Judit várja a (TESK-6867) kód megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szenior Automatizált Szoftvertesztelő
  • Rövid pozíció név: Szoftvertesztelő
  • Hirdető cég: TESK Tanácsadó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Szoftver és applikációk tesztelésének végrehajtása, dokumentálása, illetve együttműködés a tesztelő csapatban dolgozó más kollégákkal - mentorálás Javaslattétel és kreatív megközelítés a projekteket illetőleg Aktív részvétel a tervezési és tesztelési fázisokban
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Tesztautomatizálás területén szerzett 3-5-10 év tapasztalat Fontos és szükséges a programozói tudás: script nyelvekben (Python/Perl/shellscript) vagy Java nyelvben Rugalmas hozzáállás, analitikus szemléletmód Angol középfokú nyelvtudás (írás-olvasás)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-13
Állás, munka még: TESK Tanácsadó Kft.>