Személyügyi referens

  • Cég neve

    POLYAX Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Bárándi utca 26.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Munkaidő          beosztással/nyilvántartással      kapcsolatos feladatok (munkaidő nyilvántartás elkészítése, hiányzások okainak felderítése, szabadságok nyomon követése)
  • A cég munkavállalóinak teljes körű munkaügyi adminisztrációja (üzemorvosi vizsgálat, beléptetés, kiléptetés, táppénz igénylés)
  • Hivatalos szervek (NAV, OEP, KSH, OIF) felé történő folyamatos és naprakész adminisztráció
  • Bérszámfejtés, bevallások elkészítése, kapcsolattartás a külsős könyvelő céggel
  • Kölcsönző cégekkel kapcsolattartás, valamint a kölcsönzött munkavállalók adminisztráció
  • Külföldi állampolgárságú (szerb, indiai, fülöp szigeteki) munkavállalók teljes körű adminisztrációja (Konzulátus, OEP, NAV, Idegenrendészet)
  • Tanulószerződéssel kapcsolatos ügyintézés
  • Egyéb, a munkavállalókat érintő napi feladatok ellátása (munkaruházat, előlegkérelem, munkáltatói igazolás)
  • Munkásszállással kapcsolatos ügyek intézése (eszköz beszerzés, szervizelés, felújítás)
  • Hirdetések készítése és megjelentetése különböző hirdetési portálokon
  • Önéletrajzok előszűrése, interjúszervezés, kiválasztás és az ehhez tartozó adminisztráció elvégzése
  • Céges rendezvények, csapatépítők szervezése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • minimum alapfokú angol nyelvtudás
  • munkaügyi és/vagy HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • számítógépes felhasználói ismeretek (word, excel)
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes bér
  • bejárás támogatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.