Számviteli szenior szakértő (Budapest, Győr)

  • Cég neve

    E.ON Hungária Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Győr

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Számviteli szenior szakértő

E.ON Hungária Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Pénzügy és számviteli szakterületre keressük új munkatársunkat.

Ha szeretnél egy ambiciózus csapat tagja lenni és igazi szakmai kihívást jelentő feladatokat keresel, akkor jelentkezz!

Feladatok

  • Üzleti szakterületek támogatása számviteli, könyvelési kérdésekben
  • Negyedéves/éves zárási feladatok elvégzése, beszámolók IFRS és magyar számviteli szabályok szerinti összeállítása
  • Tény-tény elemzések készítése
  • Éves beszámoló elkészítése, könyvvizsgálati koordinációja
  • Adóosztály támogatása ad-hoc kérések és adóvizsgálat esetén
  • Számviteli szabályzatok aktualizálása
  • A cégcsoport átalakulásával kapcsolatos számviteli feladatok ellátása
  • Számviteli tanácsadás új termékek fejlesztésével kapcsolatban
  • Szerződések véleményezése számviteli szempontból

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • IFRS beszámoló készítési tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office magas szintű ismerete
  • SAP modulok ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 550.000 Ft Cafeteria keret
  • Teljesítmény alapú éves bónusz
  • 36 nap éves szabadságkeret
  • Rugalmas munkavégzés - home office lehetőség
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználattal

Munkavégzés helye: Budapest, Győr

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.