Számviteli osztályvezető

  • Cég neve

    ZALAERDŐ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8800 Nagykanizsa, Múzeum tér 6.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Társaság számviteli és bizonylati rendjének, könyvelési szabályainak kidolgozása és érvényesítése;
  • A számviteli rendszer működtetése, a gazdasági események analitikus és szintetikus könyvvezetésének megszervezése;
  • Saját előállítású termékek önköltségszámítása;
  • Közreműködés a Társaság éves üzleti tervének, valamint üzleti jelentésének összeállításában.
  • havi, negyedéves, éves zárási feladatok ellátása;
  • éves beszámoló, konszolidált éves beszámoló készítése;
  • számviteli szervezeti egységek operatív munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése;
  • A termelési folyamatok számviteli támogatása, adatszolgáltatás;
Kapcsolattartás a Társaság egyéb szervezeti egységeivel, könyvvizsgálójával.

Elvárások

  • Felsőfokú szakmai (gazdasági) végzettség;
  • Magas fokú együttműködési és szervezői készség;
  • Önálló, döntésképes és felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Vezetői tapasztalat;
  • 6-os, 7-es számlaosztályokban könyvelési gyakorlat;
  • Tapasztalat konszolidált beszámoló készítésében;
  • Libra 3S ügyviteli program ismerete,
  • MS Office (excel, word) magabiztos, felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

Térségben versenyképes jövedelem,
Kiszámítható, stabil jövőkép,
Jelentős értékű kafeteria juttatás.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Zalaerdő Erdészeti Zártkörűen Működő Részvénytársaság (ZALAERDŐ Zrt.) története, mindennapjai megismerhetők a ZALAERDO.hu weboldalról.

Kérem a jelentkezést követően csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét.
A pályázatok beérkezési ideje: 2024.04.23.