Számviteli és pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    De Lage Landen Finance Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • beérkező számlák kontírozása, könyvelése
  • költségelszámolások rögzítése
  • tárgyi eszközök nyilvántartásához kapcsolódó feladatok elvégzése
  • banki utalások rögzítése
  • banki tranzakciók könyvelése
  • egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • partner folyószámlák folyamatos egyeztetése
  • közreműködés havi, negyedéves és éves zárási feladatokban
  • kapcsolattartás partnerekkel, társosztályokkal és hatóságokkal
  • ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások

  • MS Office felhasználói szintű ismerete, magabiztos használata
  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • önálló munkavégzés képessége, kezdeményező és nyitott személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • minimum középfokú gazdasági végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Lízing területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • barátságos, támogató munkahelyi légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • hibrid munkavégzés (home office lehetőség)
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon) biztosítása

Céginformáció

A De Lage Landen globális pénzügyi szolgáltató, a Rabobank Csoport kizárólagos tulajdonában álló leányvállalat, mely eszközalapú finanszírozási programjaival világszerte több mint 30 országban van jelen és 5 000 főt foglalkoztat.

A De Lage Landen magyarországi leányvállalata munkatársat keres budapesti irodájába az alábbi munkakörbe:

A „Jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük csatolja pályázatát bérigénye megjelölésével 2024. május 31-ig.