Veolia Energia Magyarország Zrt. logo

Számviteli csoportvezető

  • Cég neve

    Veolia Energia Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs, Pécs

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

pozícióba keres munkatársat bővülés céljából.

A Veolia a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, és a hulladékhasznosítás területén.

Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.

A hazai munkavállalók 2022-ben a cégcsoportot választották a legvonzóbb munkahelynek az energetika és közműszolgáltatás szektorban!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • beosztottak munkájának ellenőrzése, a munkavégzés koordinálása
  • szerződések véleményezése
  • hatóságokkal, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás, adatszolgáltatás támogatása
  • főkönyvi könyvelés ellenőrzése, támogatása
  • havi, negyedéves, éves zárásokban való részvétel, főkönyvi egyeztetések
  • rendszerszintű és folyamatfejlesztési feladatokban való közreműködés
  • számviteli folyamatok hatékony működésének támogatása
  • számviteli osztályvezető munkájának napi szintű támogatása
  • határidős és ad-hoc feladatok ellátása.

Nálunk a helye, ha:

  • szakirányú végzettség
  • felhasználói szinten kezeli a MS Office-t (kiemelten Excel-t)
  • naprakész tudás számviteli- és adótörvények tekintetében
  • precíz, megbízható munkavégzés (szoros határidők betartására)
  • nem okoz gondot számára az év eleji és év végi hajtás

Előnyt jelent:

  • nagyvállalati tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • támogató csapat,
  • válságálló, stabil vállalati háttér,
  • éves teljesítmény értékelés (prémium),
  • modern irodai környezetet kertvárosias övezetben,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (próbaidőt követően),
  • mobiltelefon családi flotta lehetőség,
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőség,
  • egyészségügyi szűrővizsgálatok,
  • élet-és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye:

Budaörs vagy Pécs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető